Adobe PDF document wc_ģenerāltīrīšana.pdf (1.01mb) Ja rodas problēmas ar grūti notīrāmiem netīrumiem, tādiem kā kaļķakmens nosēdumi, urīna nosēdumi, rūsa, tauki, ziepju nogulsnes un ģenerālā uzkopšana nesniedz vēlamo efektu.
Adobe PDF document sanitaro_mezglu_kopsana.pdf (734kb) Līdzekļi sanitāro telpu ikdienas tīrīšanai uz sulfamīnskābes bāzes. Izmantojami visām skābes izturīgām virsmām, tādām kā flīzes, izlietnes, tualetes podi. Līdzekļi lieliski šķīdina kaļķakmens nosēdumus, ziepju nogulsnes un citus netīrumus un piešķir virsmām spīdumu, nav speciāli jānožāvē.
Adobe PDF document nerusējošā_tērauda_kopšana.pdf (707kb) Problēmas ar nerūsējošā tērauda uzkopšanu? Pirkstu nospiedumi? Nosēdumi? Piedegumi? Trūkst spīduma? Ledusskapji, mazgājamās mašīnas, galdi, kastroļi, tējkannas, skapji, skapīši un citi aksesuāri — visi no nerūšejošā tērauda. Diemžēl uz tiem paliek pirkstu nospiedumi un citi netīrumi, kas negatīvi ietekmē nerūsējošā tērauda izskatu. Turklāt nepareiza tīrīšana var sagraut materiālu (korozija, rūsa). Kā kopt nerūsējošo tēraudu, lai tas vienmēr būtu spīdīgs un skaists?
Adobe PDF document baseinu_un_spa_centru_tīrīšana.pdf (904kb) Par cik baseina virsmas nepārtraukti ietekmē baseinā esošais ūdens, kas noved pie grūti notīrāmu kaļķakmens nogulšņu un rūsas veidošanās. Tāpēc uz baseinu virsmām bieži veidojas grūti notīrāmi traipi, kas būtiski ietekmē telpu kopējo izskatu.
Adobe PDF document paklaju_kopsana.pdf (197kb) Lai atvieglotu paklāju tīrīšanas, kopšanas un uzturēšanas ikdienas darbus - sekojiet buzil rekomendācijām izmantojiet buzli līdzekļus
Adobe PDF document rūpnicisko_un_ražošanas_telpu_kopšana.pdf (891kb) Eļļas un smērvielu traipi, riepu nospiedumi, krāsas, emulsijas, darva, rūsa, grafīts, putekļi, netīrumi un netīrs inventārs - tā ir ikdiena rūpniecībā un ražošanā. Buzil ir risinājums problemātisko zonu uzkopšanai ražošanas un rūpniecības telpām.
Adobe PDF document betona_grīdu_gruntēšana.pdf (787kb) Grunts ir aizsargslānis betona grīdai, kas ievērojami paildzina tās kalpošanas laiku un atvieglina uzkopšanu. Pateicoties gruntij S 720 Corridor® Basic mēs varam aizsargāt betonu no netīrumu nokļūšanas porās, tādā veidā atvieglojot turpmāko ikdenas uzkopšanu un samazināt tēriņus.
Adobe PDF document impregnesana.pdf (470kb) Pateicoties impregnēšanai, mēs varam aizsargāt granītu no netīrumu iekļūšanas porās, tādā veidā atvieglojot turpmāko uzkopšanu, kā arī būtiski samazināt ikdienas uzkopšanas izmaksas.
Adobe PDF document marmora_kopšana.pdf (192kb) Lai aizsargātu marmoru no netīrumu iekļūšanas porās buzil rekomendē aizsargāt to veicot kristalizāciju un impregnēšanu
Adobe PDF document mikroporainu_grīdu_kopšana_(keramogranīts).pdf (624kb) Keramogranīts ir visizplatītākais grīdas seguma veids, tas tiek uzskatīts arī par visproblemātiskāko no segumiem. Pat visniecīgākās netīrumu daļiņas, kas satur taukus, kaļķakmeni, eļļas, var viegli iekļūt porās, tādējādi veidojot uz grīdas grūti iztīrāmus traipus, kas negatīvi ietekmē kopējo seguma izskatu. Buzil ir risinājums kā efektīvi veikt grīdu ikdienas uzkopšanu, panākot sev vēlamo efektu.
Adobe PDF document smilsakmens_LV.pdf (146kb) Smilšakmens seguma kopšanas ieteikumi un sistēmas.
Adobe PDF document ģenerāltīrīšana_un_aizsargslāņi_bojātām_grīdām.pdf (1.29mb) Buzil ir risinājums, kā uzlabot bojātas grīdas seguma izskatu.
Adobe PDF document linolejs_lv.pdf (276kb) Dabīgā linoleja kopšanas ieteikumi un sistēmas.