Lietošanas noteikumi

Vēlamies Jūs informēt, ka Preču piegāde visā Latvijas teritorijā ir bezmaksas, ja pasūtījuma kopējā summa sastāda EUR 70.00 ieskaitot PVN. Ja pasūtījuma summa ir mazāka par EUR 70.00 ieskaitot PVN, tad maksa par piegādi tiek noteikta EUR 10.00, ieskaitot PVN. Pirkuma piegādes maksa tiek pievienota priekšapmaksas rēķinam vai pavadzīmei. Preču piegāde notiek saskaņā ar preču piegādes grafiku.
Pasūtījumi, ir jāveic ne vēlāk kā 2 (divas) darba dienas pirms plānotā piegādes laika, saskaņā ar preču piegādes grafiku.
1. Preču iegādes nosacījumi juridiskām personām:
1.1. Ja esat SIA SELDING klients:
1.1.1. Autorizējaties mājaslapā un veiciet pasūtījumu
1.1.2. Ja vēl neesat noslēdzis līgumu ar SIA SELDING, tad pēc preču pasūtījuma nosūtīšanas mums, jūs saņemsiet elektroniski pasūtījuma kopiju.
1.1.3. Samaksu par pasūtījumu NEVEIKT, līdz brīdim, kad uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts AVANSAs rēķins.
1.1.4. Saskaņā ar jūsu pasūtījumu SIA SELDING nosūtīs avansa rēķinu par pasūtīto preci.
1.1.5. Lūdzu pārbaudiet saņemto avansa rēķinu un veiciet tajā norādītās summas apmaksu.
1.1.6. Ja esat noslēdzis līgumu ar SIA SELDING, tad mums, jūs saņemsiet elektroniski pasūtījuma kopiju.
1.1.7. Preci SIA SELDING piegādās jums saskaņā ar preču piegādes grafiku.

1.2. Ja vēl nesat SIA SELDING klients”
1.2.1. Noklikšķiniet uz “reģistrēties”, aizpildiet nepieciešamos laukus un veiciet pasūtījumu.
1.2.2. Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet uz reģistrācijas brīdī norādīto e-pastu – elektroniski pasūtījuma kopiju.
1.2.3. Samaksu par pasūtījumu NEVEIKT, līdz brīdim, kad uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts AVANSA rēķins.
1.2.4. Saskaņā ar jūsu pasūtījumu SIA SELDING nosūtīs avansa rēķinu par pasūtīto preci. Par cik Jūs esat jauns SIA SELDING klients, tad avansa rēķins tiks nosūtīts tikai darba dienās, darba laikā
1.2.5. Lūdzu pārbaudiet saņemto avansa rēķinu un veiciet tajā norādītās summas apmaksu.
1.2.6. Preci SIA SELDING piegādās jums saskaņā ar preču piegādes grafiku.
1.2.7. SIA SELDING pārstāvis pēc iespējas ātrāk sazināsies ar Jums un kopīgi vienosieties par sadarbības līguma noslēgšanu.

2. Preču iegādes nosacījumi fiziskām personām:
2.1. Internetā iegādāto preču iegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu.
2.2. Distances līgums.
2.2.1. Mājaslapa www.selding.lv piedāvāto preču pārdevējs, turpmāk – Pārdevējs, no vienas puses un persona, kura veic pasūtījumu, turpmāk – Pircējs, no otras puses, noslēdz Distances līgumu.
2.2.2. Pārdevējs atbilstoši Pircēja pasūtījumam apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, savukārt Pircējs apņemas pieņemt pasūtīto Preci un veikt norēķinus saskaņā ar Distances līguma noteikumiem.
2.2.3. Piegādes un samaksas kārtība.
2.2.3.1. Pircējs veic preču pasūtīšanu interneta veikala www.selding.lv mājas lapā, precīzi norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu, kā arī savu e-pasta adresi un telefonu.
2.2.3.2. Pārdevējs sagatavo un Pircējam pa norādīto e-pastu nosūta Pircēja veiktajam pasūtījumam atbilstošu avansa rēķinu.
2.2.3.3. Avansa rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pircējs veic pasūtījuma apmaksu.
2.2.4. Garantija.
2.2.4.1. www.selding.lv piedāvātajām precēm garantija tiek noteikta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem, ievērojot Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 27.pantu.
2.2.5. Atteikuma tiesības.
2.2.5.1. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka Pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā www.selding.lv iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Pircējs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Pārdevējs saglabā tiesības atteikties pieņemt preci, kura ir bojāta, nav pilnā komplektācijā. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: selding@selding.lv, nosūtot iesniegumu par atteikuma iemeslu, norādot pasūtījuma numuru un datumu, konta numuru un summu.
2.2.5.2. Pircējam ir tiesības atteikuma tiesību izmantošanas laikā izmēģināt attiecīgo preci, lai pārliecinātos, vai tā atbilst Pircēja vajadzībām un vēlmēm. Atcerieties! Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Pircējam ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces vizuālai pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā).
2.2.5.3. Izmantojot atteikuma tiesības, Pircējs ir atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes samazināšanos. Pārdēvējām atpakaļ atsūtītajai precei jābūt tādā pašā kvalitātē, kāda ir bijusi tās saņemšanas brīdī. Precei nedrīkst būt lietota, jābūt saglabātiem visiem ražošanas marķējumiem un iesaiņojumam.
2.2.5.4. Pircēja pienākums ir 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no atteikuma veidlapas nosūtīšanas atgriezt preci pārdevējam.
2.2.5.5. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības un tas nav saistīts ar attiecīgās preces vai pakalpojuma neatbilstību līguma noteikumiem, tad Pircēja pienākums ir segt izmaksas, kas saistītas ar preces nosūtīšanu atpakaļ.
2.2.5.6. Ja Pircējs izmanto atteikuma tiesības, Pārdevējam ir pienākums iespējami agrāk, bet ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no dienas, kad Pircējs nosūtījis rakstisku atteikumu, atmaksāt Pircējam visas veiktās iemaksas (izņemot Piegādes izmaksas). Pārdevējs atmaksā naudu tikai uz atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu, un ja preces ir atgrieztas noteiktajā termiņā.
2.2.5.7. Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, slēdzot distances līgumu:
1) ja prece ir nepārprotami bojāta;
2) ja prece tiek pasūtīta vai izgatavota pēc Pircēja norādījumiem vai prece ir nepārprotami personalizēta (piemēram, preces ir izgatavotas pēc Pircēja individuāliem parametriem).

2.3. Lai veiktu pirkumu mājaslapā www.selding.lv, noklikšķiniet uz “reģistrēties”, aizpildiet nepieciešamos laukus un veiciet pasūtījumu.
2.3.1. Pēc pasūtījuma veikšanas jūs saņemsiet uz reģistrācijas brīdī norādīto e-pastu – elektroniski pasūtījuma kopiju.
2.3.2. Samaksu par pasūtījumu NEVEIKT, līdz brīdim, kad uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīts AVANSA rēķins.
2.3.3. Saskaņā ar jūsu pasūtījumu SIA SELDING nosūtīs avansa rēķinu par pasūtīto preci. Avansa rēķins tiks nosūtīts tikai darba dienās, darba laikā.
2.3.4. Lūdzu pārbaudiet saņemto avansa rēķinu un veiciet tajā norādītās summas apmaksu.
2.3.5. Preci SIA SELDING piegādās jums saskaņā ar preču piegādes grafiku.

Ja būsiet veicis apmaksu par precēm pamatojoties tikai uz pasūtījuma apstiprinājumu, nesaņemot AVANSA RĒĶINU, veikto apmaksu SIA SELDING atgriezīs Jūsu kontā 30-60 dienu laikā!!!

Jebkuru jautājumu, vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu: selding@selding.lv; vai zvaniet pa tālr. +37165067496, +37129400040.