Dezinfekcijas līdzeklis rokām DISINFECTANT
Iepakojums: 500ml. Disinfectant ir alkoholu nesaturošs, šķidrs, lietošanai gatavs dezinfekcijas līdzeklis rokām. Bez smaržas. Neprofesionālai un profesionālai lietošanai sadzīvē, medicīnā, veselības aprūpē un citur efektīvai roku un ādas aizsardzībai pret vīrusiem, baktērijām, sēnītēm un aļģēm. BIOCĪDS. Uzklāt līdzekli 1-2 reizes uz plaukstām, plaukstu virspuses locītavām un apakšdelmiem. Vispirms ieberzēt pirkstu galus, pēc tam vienmērīgi ieberzēt pa visu roku virsmu līdz āda ir nožuvusi. Pēc apstrādes rokas nav jāmazgā. Produktu lietot pēc vajadzības, lietošanas biežums nav noteikts.
Artikuls:
A05
Cena bez PVN:
€ 8.37
PVN (21%):
€ 1.76
Cena ar PVN:
€ 10.13
Dezinfekcijas līdzeklis rokām DISINFECTANT
Iepakojums: 1L. Disinfectant ir alkoholu nesaturošs, šķidrs, lietošanai gatavs dezinfekcijas līdzeklis rokām. Bez smaržas. Neprofesionālai un profesionālai lietošanai sadzīvē, medicīnā, veselības aprūpē un citur efektīvai roku un ādas aizsardzībai pret vīrusiem, baktērijām, sēnītēm un aļģēm. BIOCĪDS. Uzklāt līdzekli 1-2 reizes uz plaukstām, plaukstu virspuses locītavām un apakšdelmiem. Vispirms ieberzēt pirkstu galus, pēc tam vienmērīgi ieberzēt pa visu roku virsmu līdz āda ir nožuvusi. Pēc apstrādes rokas nav jāmazgā. Produktu lietot pēc vajadzības, lietošanas biežums nav noteikts.
Artikuls:
A04
Cena bez PVN:
€ 14.65
PVN (21%):
€ 3.08
Cena ar PVN:
€ 17.73
Dezinfekcijas līdzeklis rokām DISINFECTANT
Iepakojums: 5L. Disinfectant ir alkoholu nesaturošs, šķidrs, lietošanai gatavs dezinfekcijas līdzeklis rokām. Bez smaržas. Neprofesionālai un profesionālai lietošanai sadzīvē, medicīnā, veselības aprūpē un citur efektīvai roku un ādas aizsardzībai pret vīrusiem, baktērijām, sēnītēm un aļģēm. BIOCĪDS. Uzklāt līdzekli 1-2 reizes uz plaukstām, plaukstu virspuses locītavām un apakšdelmiem. Vispirms ieberzēt pirkstu galus, pēc tam vienmērīgi ieberzēt pa visu roku virsmu līdz āda ir nožuvusi. Pēc apstrādes rokas nav jāmazgā. Produktu lietot pēc vajadzības, lietošanas biežums nav noteikts.
Artikuls:
BP29715
Cena bez PVN:
€ 19.80
PVN (21%):
€ 4.16
Cena ar PVN:
€ 23.96
Universāls dezinfekcijas līdzeklis ECO45
KONCENTRĀTS. Iepakojums: 5L, pH 5-8. Virsmu dezinfekcijas līdzeklis virtuvē un pārtikas sagatavošanas telpās uz etanola, Propanol-2-ola un 4-vērtīgā amonija savienojumu bāzes. BAKTERICĪDA, PRETRAUGU, PRETVĪRUSU (iesk. HBV, HIV, HCV) iedarbība. Nesatur aldehīdus, bez smaržas. Spēcīgas tīrīšanas īpašības. Viegli noskalot. Universāls dezinfekcijas līdzeklis virsmu dezinfekcijai un tauku noņemšanai, kas nogalina 99.9% mikrobu un neitralizē smakas. Līdzeklis piekļūst mikrobiem pat zem bieza tauku slāņa vai netīrumiem, vienlaicīgi gan notīrot virsmu, gan dezinficējot to. Nozīmīgs palīgs virtuvē un citur, kur jāievēro augstākās tīrības un higiēnas prasības. Tīra un dezinficē darba virsmas, grīdas, flīzētas sienas, traukus, gatavošanas un apstrādes aprīkojumu. Šo universālo dezinfekcijas līdzekli var izmantot visdažādāko virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai. To var izmantot bērnudārzos, skolās, viesnīcās, pārtikas ražotnēs, kā arī birojos un citās telpas. Apstrādājamās virsmas, kas nonāk tiešā saskarē ar pārtiku, nepieciešams noskalot ar tīru ūdeni. Vispārēja tīrīšana: 1%. Vidējs piesārņojums: 5%. Īpaši netīrām virsmām: 10%.
Artikuls:
ECO45
Cena bez PVN:
€ 24.97
PVN (21%):
€ 5.24
Cena ar PVN:
€ 30.21
Grīdu dezinficējošs mazgāšanas līdzeklis VICI
Iepakojums: 5L, pH 7-8. EIKALIPTU AROMĀTS. Paredzēts visu veidu mitrumizturīgu grīdu mazgāšanai. Produkts ir nejonogēnās virsmas aktīvās vielas un vielas ar dezinficējošām īpašībām aromatizēts ūdens šķīdums. Pielietojams pārtikas pārstrādes, sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumos, bērnu dārzos, sabiedriskās, mācību un medicīnas iestādēs. Produkta darba šķīdums koncentrācijā 1% ar ekspozīcijas laiku 10 min., nodrošina līdzekļa bakteriostatisko un fungistatisko iedarbību 24 stundu laikā.
Artikuls:
356522
Cena bez PVN:
€ 10.09
PVN (21%):
€ 2.12
Cena ar PVN:
€ 12.21
Dezinfekcijas un tīrīšanas līdzeklis virsmām D2 ANTIBACT
Iepakojums: 5L, pH 12,5. Dezinficējošs vispārējas tīrīšanas līdzeklis. Paredzēts virsmu tīrīšanai un dezinfekcijai sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumu virtuvēs, slimnīcās, sporta kompleksos, pārtikas rūpniecības un citos uzņēmumos. Bezkrāsains šķidrums bez smaržas. Dozācija: manuālai dezinficējošai mazgāšanai 50-100 ml/5l ūdens, mazgāšanai ar izsmidzinātāju 0.5-1% šķīdums.
Artikuls:
63057
Cena bez PVN:
€ 15.58
PVN (21%):
€ 3.27
Cena ar PVN:
€ 18.85
Līdzeklis ātrai virsmu dezinfekcijai ar izsmidzinātāju Lideks Spray (10)
Iepakojums: 1000ml, pH 2,1-4. Gatavs lietošanai dezinfekcijas līdzekļis uz etanola, Propanol-2-ols un Poliheksametilēnbiguanīda hidrohlorīda bāzes. Profesionāls dezinfektants. Pielieto iekārtu un telpu dezinfekcijai, medicīniskā inventāra un telpu dezinfekcijai, kosmētisko un pārtikas rūpniecības instrumentu un ierīču dezinfekcijai. Virsmas pēc apstrādes nav jāskalo ar ūdeni! Dezinficējamās virsmas rūpīgi pilnībā apsmidzina un ļauj nožūt, tā nodrošinot dezinficējošās vielas baktericīdo un fungicīdo iedarbību. Neslaucīt! Grampozitīvajām un gramnegatīvajām baktērijām, tai skaitā, E.coli un Salmonella typhimurium, ekspozīcijas laiks: 5 min. Minimālais patēriņš 10 ml/m2.
Artikuls:
LSPR1
Cena bez PVN:
€ 3.57
PVN (21%):
€ 0.75
Cena ar PVN:
€ 4.32