Medijos

2014. GADA 3.JŪLIJĀ- SEMINĀRS «UZKOPŠANAS RISINĀJUMI AR BUZIL & KARCHER»

2014 SIA«SELDING» ATBALSTA BIEDRĪBAS «LUX VIRIDIA» ORGANIZĒTO FUTBOLA ČEMPIONĀTU

2014. gada 27. un 28. maijā Staicelē notika fubola čempionāts, kurā piedalījās  "SAIME" cilvēki ar īpašajām vajadzībām.

2013 SIA «SELDING» ATBALSTA BIEDRĪBU «LUX VIRIDIA»

Biedrības “LUX VIRIDIA“ mērķis ir integrēt sabiedrībā dažādas sociālās grupas. Pamatnodarbošanās ir palīdzības sniegšana cilvēkiem ar intelektuālās attīstības traucējumiem, ar dauna sindromu sasirgušajiem un autistiem. Biedrība arī organizē dažādus pasākumus bērniem un jauniešiem no sociāla riska grupas; palīdz bijušajiem alkohola un narkotisko vielu atkarīgajiem; ilgstošiem bezdarbniekiem un jauniešiem bez profesionālās pieredzes.

2013 Eiropas čempionāts skeitbordā Londonā

SIA «SELDING» jau vairākus gadus finansiāli atbalsta Latvijas izlases dalībnieku piedalīšanos Eiropas un pasaules čempionātos skeitbordā. 2013. gadā Eiropas atklātais čempionāts skeitbordā norisinājās Anglijas galvaspilsētā Londonā.

2013 SIA «SELDING» RAIDĪJUMĀ «GUDRAIS LATVIETIS»

2012 - SKEITBORDS

SIA «SELDING» finansiāli atbalsta Latvijas izlases dalībnieku piedalīšanos Vācijā - 2012.gada pasaules čempionātā skeitbordā.

2012 SIA «SELDING» ATBALSTA ĢIMENES, KURĀS IR BĒRNI AR ĪPAŠĀM VAJADZĪBĀM

Biedrība ģimenēm ar īpašo vajadzību bērniem un jauniešiem «Vecāki kopā» ir nevalstiska organizācija, kas apvieno Ogres, Lielvārdes, Ķeguma un Ikšķiles novada un tuvākās apkārtnes ģimenes, kurās ir bērni un jaunieši ar īpašām vajadzībām.

2012 - FUTBOLS

Lielisku sezonu aizvadījusi telpu futbola komanda «SELDING», kas Ogres novada virslīgas čempiones titulam pagājušajā sestdienā pievienoja arī kausa ieguvējas godu. «SELDING» futbolisti abos turnīros uzvarēja pilnīgi visās spēlēs.

2011 - KLIENTU DIENAS

Piektdien, 22.jūlijā, SIA «SELDING» mājvietā Ogrē, Vidzemes ielā 3, notika ļoti jauks un Latvijā līdz šim vēl nebijis pasākums – «Grite» klientu dienas.

2011 - SELDING PROFESIONĀLS ATBALSTS TĪRĪBĀ UN UZKOPŠANĀ

SIA «SELDING» kopš 2004.gada nodarbojas ar higiēnas un saimniecības preču vairumtirdzniecību, un preču bezmaksas piegādi visā Latvijas teritorijā. Savā 7.gadu darbības laikā SIA «SELDING» spējis kļūt par vienu no vadošajiem savā nozarē – apkalpo vairāk kā 3 000 klientu.