Izstāde Rīga Food 2013

Profesionālo higiēnas, mazgāšanas līdzekļu, uzkopšanas inventāra un aprīkojuma vairumtirdzniecības kompānija «SELDING» izstādē «RIGA FOOD 2013» iepazīstinās ar uzkopšanas inventāru, kas atbilst visaugstākajām higiēnas prasībām, kā to nosaka HACCP sistēmas pamatprincipi, mūsdienīgiem, ekoloģiskiem telpu uzkopšanas līdzekļiem, un higiēnas precēm.

SIA «SELDING» ir „zaļi” domājoša kompānija un iesaka visiem izmantot ekoloģiskos tīrīšanas līdzekļus uzkopšanā, ar kuriem var sasniegt augstākos standartus tīrības efektivitātē un tajā pat brīdī tie ir draudzīgi videi un lietotājam. SIA «SELDING» rekomendē izvēlēties augstas kvalitātes uzkopšanas inventāru, kas kalpos ilgi un pildīs tiem paredzētās funkcijas. SIA «SELDING» piedāvājums būs paredzēts, gan komerciālajam, gan privātajam sektoram.

SIA «SELDING» stendā varēs saņemt padomus par izdevīgiem risinājumiem sanitāro telpu iekārtošanā, dažādu telpu, tajā skaitā pārtikas ražošanas telpu uzkopšanā un daudz informāciju un labas idejas par augstas kvalitātes profesionālo uzkopšanas inventāru.

SIA «SELDING» ir profesionālis higiēnas un saimniecības preču tirgū, kas desmito gadu veiksmīgi sadarbojoties ar vadošiem Eiropas ražotājiem, nodrošina saviem klientiem regulāras preču piegādes, rīko apmācību seminārus un nodrošina ar nepieciešamo dokumentāciju. SIA «SELDING» seko līdzi inovācijām higiēnas, saimniecības preču tirgū, piedāvā klientiem jaunākos produktus arī tehnoloģijas un kopā ar klientiem vienmēr atrod visoptimālāko risinājumu.